کسب رایگان بیت کوین ، دوج کوین ، لایت کوین ، دش کوین ، بیت کوین کش

اطلاعیه مهم : سایت کوین پات در تاریخ 31 ژانویه به علت بودجه ناکافی سایت بسته میشه و هیچ یک از سایت هاش کار نمیکنه و فقط قسمت تبدیل و برداشت فعال هست.پس تا 31 ژانویه یعنی 12 بهمن ماه 99 فرصت دارید که تبدیل بزنید و برداشت بزنید

چرا باید بیت کوین جمع کرد و چرا با کوین پات؟

شاید یکی از اولین سوال هایی که به ذهن کسانی که وارد اینجا می شوند یا بطور کلی وارد سایت هایی که در مورد ارزهای دیجیتال می باشد، پیش می آید این باشد که جمع کردن ارز دیجیتال چه فایده ای دارد. این سوال به خصوص در مورد شیوه جمع کردن بیت کوین از سایت های فاست و یا همان سایت هایی مانند سایت های هفتگانه معرفی شده در اینجا که ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را به صورت رایگان و در قبال کارهای ساده مانند کلیک کردن به کاربر پرداخت می کنند، مطرح می شود و از آنجایی که این سایتها مبالغ کمی برای این کار پرداخت می کنند این سوال بیشتر در ذهن خواننده پیش می آید که این کار به عملش نمی ارزد. در این مقاله از دو منظر به این مسئله نگاه خواهیم کرد. ابتدا باید این دو مسئله را از هم جدا کرد تا درک روشنی برای خواننده ایجاد شود. در این بحث همان طور که گفتیم دو سوال پیش می آید:

 

  1. ابتدا اینکه اصولا جمع کردن ارزهای دیجیتال از طریق سایت های کسب بیت کوین رایگان که مبلغ کمی را به ازای وقتی که برای آن می گزاریم، پرداخت می کنند، به صرفه است یاخیر و اینکه چرا باید برای آن وقت گذاشت، در حالی که در پایان مبلغ ناچیزی دست ما را می گیرد.
  2. دوم اینکه، حال فرض بگیریم به هر دلیلی می خواهیم این کار انجام دهیم ولی چرا سایت کوین پات و سایت های هفتگانه مرتبط با آن را برای این کار انتخاب کنیم و این چه مزیتی نسبت به دیگر سایت های فاست دارد.

ابتدا سوال اول را پاسخ می دهیم تا ببینیم چرا اساسا باید این کار را انجام دهیم و وقت خود را  صرف این کار کنیم. در ابتدا باید گفت که هر کسی مختار است این کار را انتخاب کند و یا نکند و هیچ اجباری به انجام این کار وجود ندارد. پس بنابراین اگر با این جواب قانع نشدید می توانید به راحتی اینجا را با یک کلیک ترک کنید. اما اگر خواهان این هستید که با کار در این سایت ها به هر دلیلی از جمله بیکاری یا نیاز به پول، برای این کار وقت بزارید ولی مبلغ کم پرداختی از سوی سایت ها موجب دلسردی شما می شود، ادامه مقاله را بخوانید.

در ابتدا در مورد ارزهای دیجیتال باید بگویم که عده ای با سوءتفاهم مواجه شدند و از آنجا که اکثر سایت های فاست درآمد شما را با ارزهای دیجیتال پرداخت می کنند این شبهه برای بعضی ها پیش آمده که ارزهای دیجیتال اصولا پدیده ای جدی تلقی نمی شوند و اعتبار آنها مثل همان سایت هایی است که آن را برای کارهای ساده ارائه می دهند و از آنجایی که تعداد نه چندان کمی از این سایت ها اسکم از آب در می آیند، این تصور تقویت می شود. ولی برای روشن شدن موضوع باید گفت که مورد ارزهای دیجیتال یک پدیده جدید و نو ظهوریست که با پیشرفت تکنولوژی و علوم کامپیوتری و شبکه پا به عرصه وجود نهاد و اولین ارزی از این نوع که متولد شد بیت کوین بود. به همین دلیل و البته ارزش بالای بیت کوین است که این کوین معروفترین و مشهورترین ارز در میان کوین هاست. در ابتدای ظهور بیت کوین قیمت و ارزش آن بسیار ناچیز بود ولی با گذشت زمان و پا به عرصه نهادن ارزهای دیجیتالی دیگر، بر ارزش ارزهای دیجیتال روز به روز افزوده شد تا اینکه در حال حاضر و در همین اواخر ارزی مثل بیت کوین قیمت و ارزش یک عدد از آن تا نزدیکی بیست هزار دلار نیز رسید. یعنی چیزی معادل نود میلیون تومان. در حالی که کسانی که در اوایل به بازار آمدن این پول اینترنتی آن را خریداری کرده اند تنها چند دلاری برای آن پرداخته بودند و در صورت خرید تعداد بیشتری از آن هم اکنون به سود سرشاری دست یافته اند. در مورد اعتبار این پول های دیجیتال همین کافی است که در حال حاضر حتی صحبت جایگزینی آنها با پول های سنتی مانند دلار و یورو و ریال و ... وجود دارد. گرچه شاید هیچ وقت این ارزها نتوانند به طور کامل جایگزین این ارزهای سنتی شوند ولی بدون شک جایگاه خود را در اقتصاد جهانی بیش از پیش محکم و استوار خواهند کرد، آن طور که حداقل بخش مهمی از اقتصاد و تبادلات مالی و پولی را بر عهده بگیرند.

اما از تفاوت میان ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال بخواهیم بگوییم این است که ارزهای دیجیتال زیر نظر هیچ دولت و نهاد و موسسه ای قرار ندارد و پدیده ای کاملا مستقل است . این برخلاف ارزهای سنتی است که در زیر نظر دولت ها می باشند. شاید به همین دلیل است که دولت ها در این زمینه هنوز موضع مشخصی ندارند و نمی دانند که به درستی چه واکنشی را باید نسبت به این پدیده جدید نشان دهند. بیشتر پیش بینی ها بر این است که ارزهای دیجیتال اگر به طور غیر منتظره با واکنش منفی دولتها روبرو نشوند، روز به روز جایگاه خود را در اقتصاد افزایش می بخشند و کاربرد آنها زیاد و زیاد تر خواهد شد به خصوص برای مبادلات اینترنتی یا خرید و فروش از طریق دنیای مجازی. پس می بینید که ما از یک پدیده آینده دار صحبت می کنیم که می تواند سود فراوانی را برای دارندگان این گونه ارزها در آینده دور یا نزدیک به ارمغان بیاورد.

اما این ارزها با سایتهایی که فاست نامیده می شوند و به ازای انجام کارهای ساده ای مانند کلیک کردن و بازی کردن و موارد دیگر به شما از این ارزها پرداخت می کنند، چه رابطه ای دارند. در واقع باید گفت هیچ رابطه ای ندارند و تنها این سایت ها از این ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی از ارزهایی مانند دلار استفاده می کنند. اما چرا ما باید با این نوع سایت ها کار کنیم؟ دلیل اصلی آن خب کسب درآمد بیشتر است و اگر این کار اصولی انجام شود و شخص دارای پشتکار باشد می تواند سود زیادی را نصیب فرد کند. در مورد این اصول و شرایطی که باید برای این کار رعایت گردد در ادامه بیشتر خواهیم گفت. اما در مورد این سایت هایی که ارز دیجیتال پرداخت می کنند یک مسئله دیگری نیز وجود دارد که سبب می شود که ما به کار با این سایت ها فکر کنیم و آن بالا رفتن ارزش ارزهای دیجیتال است. همان طور که گفتیم ارزهای دیجیتال پدیده ای نو ظهورند و با اینکه پیشرفت زیادی چه از نظر ارزش و بها و چه از نظر تعداد آنها دیده شده، به هر حال در ابتدای راه قرار دارند و جا برای پیشرفت زیادی در آینده دارند. پس بنابراین کسب و بدست آوردن آنها حتی به مقدار کم می تواند آنها را به سرمایه ای قابل توجه برای شما در آینده تبدیل کند. به خصوص اگر در زمینه ارزهایی کار کنید که آینده دار تر هستند و جا برای پیشرفت زیادی دارند. در اینجا شما هیچ مبلغی را هم برای بدست آوردن آنها خرج نکرده اید.

اما می رسیم به پاسخ سوال دوم که اگر بخواهیم با کار در سایت هایی مانند سایت های کسب بیت کوین رایگان کار کرده و درآمد کسب کنیم، چرا باید کوین پات و سایت های مرتبط با آن را برای این کار انتخاب کرد. جواب این سوال را می توان در چند دلیل خلاصه کرد:

  • ابتدا اینکه تمام این هفت سایتی که ما در این مجموعه با آنها کار می کنیم، درآمد خود را به یک جا، که آن سایت کوین پات است، واریز می کنند. همان طور که می دانیم، سایت کوین پات در واقع یک میکرو والت یا کیف پول موقت است که درآمدهای شما از این هفت سایت را گرفته و یکجا به حساب اصلی شما در بلاکچین یا ... انتقال می دهد. مزیتی که این کار دارد این است که با اینکه شما با هفت سایت مختلف کار می کنید ولی تنها با یک سقف برداشت کار خواهید داشت و آن سقف برداشت خود سایت کوین پات است. در واقع این سایت های هفتگانه بطور کلی درآمد شما را یک ثانیه هم نگهداری نمی کنند و این سایت کوین پات است که درآمد شما را حساب می کند. حتی مبلغی که در هر کدام از این سایت ها به عنوان موجودی شما در آن سایت نوشته شده است، در واقع موجودی شما در سایت کوین پات است و نه موجودی شما در همان سایت خاص. و در کل جمع موجودی چند سایت ما را سریعتر به سقف برداشت مورد نظر می رساند تا یک سایت. پس می بینیم که برای رسیدن به سقف برداشت و دریافت درآمد خود نباید چندان انتظار بکشید.
  • دومین دلیل و به نظر من مهمترین دلیل کار با این سایت ها این است که حداقل شش سایت از هفت سایت مورد نظر ما که با کوین پات کار می کنند، سیستم کاری شان به این صورت است که محدودیت زمانی برای کار ندارند. درست است حداقل باید پنج دقیقه در بیشتر این سایت ها برای Claim کردن دوباره صبر کرد (که این هم زمان بسیار کمی است) ولی از آن طرف شما برای اینکه درآمدی بدست بیاورید حتما نباید پشت سر هم کلیک کنید، مثل اکثر این گونه سایت ها که شما در آن ها مجبورید برای کسب درآمد پشت سر هم کلیک کنید. در واقع شما می توانید عمل Claim کردن بعدی را هر وقت که خواستید انجام دهید و این باعث نمی شود که این مدت زمانی که وقفه در این میان افتاده است، سرتان بی کلاه بماند و شما درآمد خود را خواهید داشت. به طور مثال شما اگر در لحظه حاضر کلیک داشته باشید می توانید کلیک بعدی را 5 دقیقه  یا 10 دقیقه دیگر یا یک ساعت بعد از آن و یا یک روز و دو روز و حتی بیشتر تا چند هفته دیگر انجام دهید. باز با گذشت این زمان شما درآمد خود را طبق جدول قیمت ها بر حسب زمان خواهید داشت. یعنی در این جدول مشخص گردیده است که بعد از یک ساعت چه مبلغی دریافت می کنید و یا پس از 10 روز چقدر دریافت خواهید کرد. البته به طبع هر چقدر فاصله زمانی شما در میان کلیک های تان کمتر باشد، درآمد بیشتری هم خواهید داشت. پس هر موقع وقت داشتید می توانید این زمان را کوتاه تر کرده و در زمانی که سرتان شلوغ است دیرتر این کار را انجام دهید.
  • دلیل سوم برای کار با کوین پات این است که این سایت با پنج نوع ارز دیجیتال مهم و پر اهمیت و پر طرفدار سر و کار دارد و شما می توانید همزمان در حال کسب پنج ارز بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش کوین و بیت کوین کش باشید.
  • دلیل چهارم سادگی این سایت ها و همچنین سادگی و آسان بودن کار با آنها است. این سایت ها دارای سرعت بالا و کپتچاهای آسان است که وقت کمی برای انجام آنها باید صرف کرد و شما می توانید به سرعت در هر هفت سایت و پشت سر هم، عمل Claim کردن را انجام دهید.
  • دلیل پنجم اعتبار بالا و سابقه کار این سایت هاست که بارها آزموده شده اند و افراد برداشت های بسیار چه از نظر تعداد و چه از نظر مبلغ داشته اند و حتی یک مورد از عدم پرداختی از سایت کوین پات گزارش نشده است. و همچنین پرداخت های آن سریع است و حداکثر تا 48 ساعت طول خواهد کشید تا پرداخت را انجام دهد. اگر چه در بسیاری موارد این زمان بسیار کوتاه تر است.
  • دلیل ششم آینده دار بودن این مجموعه است که همان طور که تا به حال بصورت تدریجی سایت های جدیدتر و ارزهای جدیتری را ارائه داده است، می تواند این عمل در آینده هم به همین منوال باشد و باید منتظر ارائه سایت های بیشتر با ارزهای دیگری هم باشیم.
  • دلیل هفتم مربوط به سیستم رفرال گیری یا زیر مجموعه گیری سایت های این مجموعه است که درصد کمیسیون نسبتا بالایی را به ازای معرفی این سایت ها به دیگران و ثبت نام دیگران به واسطه شما در این سایت ها پرداخت می کنند. سه سایتی که بیت کوین ارائه می دهند یعنی سایت های بونوس بیت کوین، بیت فان و مون بیت کوین، مبلغ بسیار بالای 50 درصد کمیسیون را پرداخت می کنند. یعنی به ازای هر کلیکی که زیر مجموعه های شما انجام دهند، معادل پنجاه درصد آن مقداری که به زیر مجموعه شما پرداخت می شود را علاوه بر پرداخت به آن فرد، سایت به شما هم پرداخت می کند. این درصد کمیسیون در چهار سایت دیگر مون لایت کوین، مون داگ کوین، مون دش و مون کش، بیست و پنج درصد است.
  • دلیل هشتم تعداد بالای جوایز و پاداش های این سایت هاست که به خصوص در مورد سایت های تحت نام Moon این جوایز می تواند درآمد شما را چند برابر کند. همان طور که در قسمت جوایز و پاداش ها در همین سایت توضیح داده شده است، سایتی مانند مون بیت کوین، پنج نوع پاداش را به شما پرداخت می کند که اولی مربوط به وفاداری روزانه شما به سایت است. به این معنی که شما روزانه حداقل یک بار در این سایت ها کلیک داشته باشید و عمل Claim را انجام دهید. بدین صورت درآمد شما از هر کلیک تا دو برابر افزایش می یابد. پاداش دوم مربوط به پاداش زیر مجموعه های شماست که این علاوه بر کمیسیونی است که از کار زیر مجموعه های خود بدست می آورید. بدین طریق که با هر کلیک درصدی بیشتر از مبلغ هر کلیک به شما تعلق می گیرد و این درصد معادل تعداد زیر مجموعه های فعال شما خواهد بود. زیر مجموعه فعال به شخصی می گویند که حداقل در 3 روز گذشته یکبار کلیک کرده باشد. پس تا به اینجا با این پاداش درآمد شما می تواند تا سه برابر افزایش یابد. پاداش بعدی مربوط به انجام آفرهای سایت است که علاوه بر مبلغی که برای انجام هر آفر خواهید گرفت، پنج درصد نیز به ازای هر آفری که در 30 روز گذشته انجام داده باشید نیز به شما تعلق می گیرد که آن نهایتا می تواند تا 100 درصد برسد. تا اینجا درآمد شما چهار برابر شد. پاداش بعدی، یک پاداش اسرار آمیز است و نحوه تعلق گرفتن آن به شما در هر کلیک معلوم نیست ولی می تواند از 1 تا 100 درصد باشد. باز تا اینجای کار درآمد شما از هر کلیک می تواند تا پنج برابر برسد. اما پاداش آخر مربوط به قسمت ماینینگ این سایت است و شما 1 تا 100 درصد مبلغ هر کلیک را، به ازای میزان ماینینگ خود دریافت خواهید کرد. پس در این سایت شما حتی تا شش برابر مبلغ هر Claim می توانید درآمد داشته باشید.


ارزهای دیجیتال

ارزهای سنتی

بالا رفتن ارزش بیت کوین

جمع کردن بیت کوین

دلار

سایتهای فاست

پول اینترنتی

کسب بیت کوین رایگان با کوین پات

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از سایت CoinPot

نظرات (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی